Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararasıortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarım denir. Web tasarım  anlayışı yazılım farklılığıyla değişmekte olup kişilerin beğenilerine göre tasarım yapılmaktadır. Web tasarımlarda göze hoş gelen  renkler, görüntülerde  ön  plandadır
 
Günümüzde  web  tasarım  içeriğin  günlük güncel   olması sitenizi ziyaret eden takipçileriniz yada müşterileriniz artması görülmektedir. Web tasarım  içeriği ziyaret edin bir müşteriniz  siteniz yavaş ve karmaşık görüntü olduğun da müşteriniz sıkılma ve kafa karıştırıcı görüntü ortaya çıktığında satın alacağı veya üye olacağı yeri bulması  zor oluyorWeb tasarımının içeriğin en önemli olan bir yeri de aradığını hemen bulması   Bunun için sitenin içeriği konuları göz önünde bulundurmak ve tıkladığı konu içeriğini arayacağı her şeyi bulmalıdır. Müşterilerin daima dikkatini çeken bir diğer hususa bir sitenin üst sıralarda olması dikkat çekmektedir.
 
Müşteriler genellikle alış veriş yapacağında ilk olarak üst sıralarda bulunan site içeriklerine bakar ve en fazla ilk 3 yada  4.sıralara bakar bunun için  web tasarım da sitenizi üst sıralara getire bilmek için seo kurallarına uyulduğu takdirde siteniz doğal yollarla üst sıralara gelebilir ve soracağınız ilk soru Nasıl üst sıralara çıkabilirim ? işte bu konuda uzman olan profesyonel çalışanlarımızla sizlere bu konuda  yeteneklerini göstere bilirler   Bir diğer yönü de ücretli reklamlarda yapılmaktadır. Web tasarım da google’ye verilen  reklamlar sağ üst tarafta görülmektedir.
 
 Ama yüksek maliyetlere neden olabiliyor. Web tasarım konu başlığınızla yapacağınız anahtar kelimede çok önemlidir. Konunun eş anlamını  ve aynı kategoride   bulunan kelimeler ne kadar çok yazılırsa o kadar arama motorunda  üst sıralara çıkılabilir.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2024 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO