Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

İlan Sitesi Yazılımı

İlan Sitesi Yazılımı

İlan sitesi yazılımı artık günümüzde en çok ziyaret edilen siteler durumuna gelmiş olup her geçen gün dahada yaygınlaşması ve daha çok ziyaretçiye ulaşacağı tahmin edilmektedir.

İlan sitesi yazılımı arasında en çok ziyaret edilen ilan siteleri Seo ( arama motoru optimizasyonu ) uyumlu Google arama motoru sıralamalarda üst sıralarda çıkan ilan siteleri olmaktadır.

Sizinde ilan sitesi yazılımı yaptırmak gibi bir projeniz var ise sizinde çok ziyaretçiye ulaşmak gibi bir hedefiniz varsa mutlaka ama mutlaka Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu ) kurallarına uyumlu bir ilan sitesi yazılımı tercih etmeniz gerekmektedir.

Piyasada çok ilan sitesi yazılımı bulunmakta olup bunların çoğu hazır script olarak çok minimum rakamlara binlerce kişiye aynı hazır script satılmaktadır. Bu hazır ilan sitesi yazılımı scriptler ile hiç bir şekilde Arama Motorlarında ilerleme kaydetmemektedirler.

Soru : İlan sitesi yazılımı Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu ) uyumlu olması nedir ?

Cevap : İlan sitesi yazılımı ilan sitesinde üyeler tarafından eklenen tüm ilanları yazılım tarafından tamamen Seo ( arama motoru optimizasyonu ) kurallarına uygun hale getirilmesini anlamına gelir.

Sizlerde ilan sitesi yazılımı yaptırmak gibi bir niyetiniz var ise Fayda Bilişim'in geliştirmiş olduğu tamamen seo ( arama motoru optimizasyonu ) kurallarına uyumlu yazılımını kullanarak ilan siteleri arasında bir adım önde olabilirsiniz.

Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2024 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO