Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

Mobil Web Tasarım

Mobil Web Tasarım

Teknolojinin en son ürünleri olan mobil cihazlar hayatımızın büyük bir parçası haline gelmesi ve bu mobil cihazların bilgisayarların yerini tutmaya başladığı bu teknoloji ürünleri kullanıcıları internet web sitelerini gezinirken mobil web tasarım olmayan web sitelerinde oldukça sıkıntı çekmektedir.


Mobil cihazlara uyumlu yazılımlar kullanılarak yapılan sistemlere mobil web tasarım denir. Mobil web tasarım mobil cihaz kullanıcıları tarafından en çok aranan özellik olmaktadır. Mobil cihaz kullanıcıları normal web sitelerinde gezinirken ciddi derecede sıkıntı çekmekte ve bir o kadarda zaman kaybetmektedirler.

İnternet kullanıcıları genellikle her zaman aradıklarına hemen ulaşmayı isterler. Mobil web tasarım kurallarına uygun olarak yapılmayan web siteleri çok fazla tercih etmezler.

Sizinde mobil web tasarım kurallara uygun bir web projeniz olmasını istiyorsanız zaman kaybetmeden Fayda Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2024 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO