Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Öncelik olarak mobil uygulama yapan firmalar konusuna gelmeden önce mobil uygulama nedir ve neleri kapsamaktadır. Bunları dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacağız. Mobil uygulamalar kısaca mobil cihazlara uyumlu yazılımlar kullanılarak yapılan sistemlere mobil uygulama denir
 
Mobil uygulamalar; mobil web sitesi, mobil e-ticaret web sitesi, mobil tabanlı web yazılımlar ( mobil web programlama ) vb. özel yazılımsal projeleri kapsamaktadır.
 
Mobil uygulama olarak genellikle piyasada Samsung mobil cihazlar için android mobil uygulama Apple cihazlar için ios mobil uygulama talep edilmektedir. Mobil uygulama yapan firmalar müşteri talepleri doğrultusunda Ar-ge çalışmaları yaptıklarından android uygulamaları ve ios uygulamaları geliştirme yapılmaktadır.
 
Mobil uygulama yaptırma gibi bir  düşünceniz var ise ilk yapmanız gereken mobil uygulama yapan firmalar araştırıp bu firmalar arasında seçim yapmak. Mobil uygulama yapan firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.
 
Sizin için en önemli olan husus siz mobil uygulama ne amaçla yaptırıyor olduğunuzu ve tam olarak ne istediğinizi biliyor olmanız. Bunun nedeni piyasada binlerce mobil uygulama yapan firmalar mevcuttur. Fakat bu mobil uygulama yapan firmalar dan çoğu profesyonel çalışmalar yapamamaktadır
 
Eğer amacınız ve düşünceniz profesyonel bir mobil uygulama yaptırıp hizmet yapmayı planladığınız sektörlerde tercih edilen bir kalite sahibi olmak ise mobil uygulama yapan firmalar arasında seçim yaparken firmanın sizin isteklerinizi karşılayabilecek durumda olup olmadığını iyice araştırınız
 
Mobil uygulama yapan firmalar arasında kıyaslama yapılırken genelde fiyat konusu gündeme gelir ve firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapılır. Bu yanlış bir düşünceden ibarettir. Çünkü yapılması gereken Kalite ve Fiyatın karşılaştırmaktır. Sadece fiyat esasına göre bir seçim yapıldığında arzu edilen bir kaliteye tabikide sahip olunamayacağı gibi istenilen hedeflerede ulaşması çok dahada zorlaşmış olacaktır.
 
Bu sebeplerle iyi bir mobil uygulama yaptırmak ve hedeflerinize mobil cihazlar üzerinden kolayca ulaşmak için mobil uygulama yapan firmalar arasında seçim yaparken çok ama çok titiz davranmanız gerektiğini asla unutmayınız
 
Fayda Bilişim olarak 2006 dan bu yana müşteri memnuniyeti esas alınarak tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlik içerisinde yürütmekteyiz. Bizi bize değil müşterilerimize sorabilirsiniz.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2023 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO