Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

İOS Mobil Uygulama

İOS Mobil Uygulama

İOS mobil uygulama makalesine baslamadan kısaca ios nedir? Ondan biraz bahsedelim
 
iOS (eski adıyla iPhone OS) Apple ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. Yazılım cihazın içinde 500 MB lık bir alan kaplamaktadır.
 
Apple nin geliştirmiş olduğu öncelikle iphone ve ipad lerin dünya çapında çok yoğun ilgi görmesi ios mobil uygulama artık olmazsa olmazlardan olmuştur. Bu mobil cihazlar gerek şık tasarımlarıyla oldukça göze hitap ederken  gerek kendine özgü ios yazılımlarıyla güvenlik konusunda çok titiz davranması mobil cihaz kullanıcılarını oldukça cezbedici olmuştur.
 
Apple nin üretmiş olduğu bu cihazlar normal masaüstü web sitelerini gösterebilmekte fakat normal masaüstü web sitesi belirli bir piksel ölçülerinde tasarlanırken ios mobil uygulama ( mobil web sitesi ) için bu mobil cihazların ekranlarının boyutuna göre otomatik boyutlanarak ziyaretçilere çok kolaylıklar sağlamaktadır
 
Sizlerde ios mobil uygulama ve mobil web sitesi konusunda  hizmet vermek ve profesyonel ios mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2024 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO