Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Fayda Bilişim

Android Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

Öncelikle android mobil uygulama açıklamasına geçmeden kısaca android nedir ? Ondan bahsedelim
 
Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Dosya uzantısı .apk dir.
    
Dünyada üretilmekte olan çoğu mobil telefon başta dünya elektronik üreticilerinden olan Samsung yazılım olarak android kullanmaktadır. Bu nedenle mobil uygulama yapmaya karar verdiğinizde ilk önce android mobil uygulama yaptırmak sizin için daha fazla faydalı olacaktır
 
Neden android mobil uygulama soruna gelirsek. Android normal masaüstü web sitelerini gösterebilmekte fakat normal masaüstü web sitesi belirli bir piksel ölçülerinde tasarlandığından mobil telefon kullanıcıları masaüstü web tasarımlarda oldukça sıkıntı çekebilmektedir.
 
Fakat android mobil uygulama tamamen mobil cihazlara uyumlu yazılımlar kullanılarak yapıldığından mobil cihazların ekran boyutuna göre otomatik boyutlanarak ziyaretçilere çok kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sebeple android mobil telefon kullanıcıları android mobil uygulama yazılım ile yazılmış mobil uygulamaları tercih etmektedir.
 
Sizlerde android mobil uygulama yaptırmak ve mobil ziyaretçilere daha kaliteli hizmetler sunmak istiyorsanız Fayda Bilişim ile hiç zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2024 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO