Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Unreal Oyun Motoru Kursu

Unreal Oyun Motoru Kursu

 
Unreal Oyun Motoru Kursunda, Unreal Engine ve C++ kodlama dilleri öğretilecek ve yoğun şekilde oyun projeleri yapılacaktır. 
 
Unreal Oyun Motoru Kursu; Unreal Engine, Epic Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak 1998 yılında yayınlanan Unreal isimli birinci şahıs nişancı oyununda kullanılan oyun motoru. Esas olarak birinci şahıs nişancı oyunları için geliştirilmesine karşın, sonraları çeşitli türlerdeki oyunlarda kullanıldı. C++ ile yazılmış kodu sayesinde yüksek derecede taşınabilirliğe sahiptir ve günümüzde birçok oyun geliştirici tarafından kullanılan bir araç haline gelmiştir.
 
Unreal Oyun Motoru KursuŞu anki sürümü Unreal Engine 4'dur, Microsoft Windows, Xbox One, Windows RT için DirectX; OS X, Linux, PlayStation4, iOS, Android için OpenGL ve internet tarayıcılar için JavaScript/WebGL kullanır. 
 
Unreal Oyun Motoru Kursunun amacı, öğrencinin hayal ettiği oyunları yapabilmelerini sağlamak ve öğrenci mezun olduktan sonra oyun sektörüne tam donanımlı olarak girmesini sağlamak. Bu amaçla eğitim; uygulama ağırlıklı olup, pratik metotlar ile dersler verilmektedir. Böylece öğrencinin oyun programlama ve tasarım eğitimini, uygulamalı olarak öğrenmesi sağlanmaktadır.
 
Fayda Bilişim Unreal Oyun Motoru Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO