Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Unity Oyun Motoru Kursu

Unity Oyun Motoru Kursu

Unity Oyun Motoru Kursunda, Oyun Kurgusu, Oyun Tasarım Takımı oluşturma, Oyun Pazarlama gibi çok kritik eğitimlerle beraber uygulamalı olarak 2D ve 3D oyun tasarımı eğitimi verilecektir. Unity Oyun Motoru ve C# kodlama dili öğretilecektir. Öğrencilerimiz Program süresince 3 tane oyun tasarlayacaklardır ve bitirme çalışması yapmadan kurumuzdan sertifika alamayacaklardır.
 
Unity Oyun Motoru KursuUnity3D Rusya’da geliştirilen ve yayınlanan bir oyun motorudur. Aslında amacı oyun yapmak değildi daha farklı bir şey için kullanılacaktı, oyunları bilgisayarınıza yüklemeden Unity Web Player ile oyunları internet Üzerinden oynayabilmekti. Bu çok iyi olacaktı, hem oyunlarda korsanın önüne geçilecek ve oyununu sadece kendi internet sitesinden dahi oynatabilecekti fakat Unity3D bununla yetinmeyerek daha da kendini geliştirdi.
 
Unity Oyun Motoru KursuUnity3D 2012 Aralık ayında 4.0 versiyonu ile resmi olarak Desktop, Android, IOS, Flash Player, PS3, Web Player ve XBOX platformlari icin oyun yapmanıza imkan saglamaktadir.Unity3D 3 boyutlu oyun yapmanıza olanak sağlayan bir oyun motorudur fakat 2D oyun yapılmaz mı? , tabi ki yapılabilir fakat doğal olarak motor 3D olduğundan 3 boyutlu oyun yapmanız tavsiye edilir.
 
Fayda Bilişim Unity Oyun Motoru Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz. 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO