Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Profesyonel 3d Mimari Modelleme Kursu

Profesyonel 3d Mimari Modelleme Kursu

45 saat
 
Profesyonel 3d Mimari Modelleme kursunda 3D studio Max programına entegre olarak Vray, Autocad ve Adobe Photoshop programlarını beraber kullanımını göreceksiniz.
 
Profesyonel 3d Mimari Modelleme kursunu Mimarlar, İnşaat Mühendisleri, Peyzaj Mimarları, İç Mimarlar, Stand Firmaları, Mobilya Firmaları ve çalışanları öğrenebilirler. 
 
Temel seviye eğitimini aldıktan sonraki bu ikinci eğitim aşamasın da birçok farklı programı 3d studio max'le birlikte kullanarak tasarımlarınızı çok daha çeşitlendirebilmeyi, detaylandırabilmeyi öğrenmiş olacaksınız.
 
Profesyonel 3d Mimari Modelleme kursu ile çok gerçekçi mimari modellemeler yapabileceksiniz.  Bu şekilde çok daha profesyonelce iç ve dış mekan modellemeleri yapıp, çok gerçekçi kaplama yapıp ileri seviye sahne, ışık ayaları yapabilirsiniz. 
 
Profesyonel 3d Mimari Modelleme kursunda ileri seviye İç mekan, Dış mekan, Ürün tasarımı, Obje tasarımı gibi uygulamalarla pratik yaparak öğrenmiş olacaksınız.
 
Fayda Bilişim Profesyonel 3d Mimari Modelleme kursu veren firmalar içerisinde Türkiye’nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz. 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO