Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Maxon Cinema 4d Kursu

Maxon Cinema 4d Kursu

Maxon Cinema 4d Kursu; Türkiye’de yoğun kullanılan 3D modelleme, görselleştirme, sunum, hareketli animasyon yazılımıdır. Program dâhilinde poligon modelleme ve Nurbs modelleme ile her türlü form ve obje oluşturmak mümkündür. Maxon Cinema 4d eğitimi ile 3en yüksek düzeyde 3 boyutlu görsel efektleri çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz. 
 
Ağırlıklı olarak 3D görsel effekt yapımında kullanılır. Bu nedenle Sinema, Reklam ve Televizyonculuk alanında çok yoğun bir şekilde kullanılır.
 
Maxon Cinema 4d Kursu sonrası 3 boyutlu uzun metrajlı film, kısa film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya videosu, internet videosu gibi her türlü video çalışmanızı oluşturup, bunları istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.
 
Maxon Cinema 4d Kursu sonrası Ajanslarda, Medya kuruluşlarında iş imkânı sağlayabilir, şirket kurarak veya freelancer olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 
 
Fayda Bilişim Maxon Cinema 4d Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz. 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO