Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Kurgu Montaj Kursu

Kurgu Montaj Kursu

Kurgu Montaj Kursu, Sinema, dizi, reklam, görsel effekt, Müzik klibi vb... her alanda iş yapmak ve tam bir teknik donanıma sahip olmak için gereklidir. Eğitimlerimiz tek tek Adobe Premier Kursu, Adobe After Effects Kursu ve Maxon Cinema 4d Kursu olarak verilmektedir. Ayrıca hepsinin beraber olduğu Kurgu Montaj kursu Paketimiz bulunmaktadır. 
 
Kurgu Montaj Kursu sonrası her türlü videoyu istediğiniz şekilde montajlayabilir, videoya isteğiniz her efekti atabilirsiniz. Üstelik tam paket eğitimi sonrası 3 boyutlu görsel tasarımlarda yapıp bunları videonuzun üzerine ekleyebilirsiniz. 
 
Kurgu Montaj Kursu sonrası uzun metrajlı film, kısa film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya videosu, internet videosu gibi her türlü video çalışmanızı oluşturup, bunları istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.
 
Kurgu Montaj Kursu sonrası Ajanslarda, Medya kuruluşlarında iş imkânı sağlayabilir, şirket kurarak veya freelancer olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 
 
Fayda Bilişim, Kurgu Montaj Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz. 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO