Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım Kursu; Grafik düzenleme yazılımları (Photo Editing Software), yeni bir resim oluşturmaktan daha çok var olan resimler üzerinde düzenlemeler yapmanıza yardımcı olan programlardır. Bundan dolayı içerdiği çizim araçları, kalem ve fırçadan çok, kesme kopyalama ve silme üzerine dayalıdır. Bu tip programlar iki resmin montajlanmasından var olan resim üzerinde değişiklik yapmaya, bozulmuş yıpranmış resimlerin tekrar oluşturulmasından yeni illustrasyonlara kadar birçok alanda kullanılırlar. Bu programlar yanyana gelmemiş insanları aynı resim içinde göstermek, hiç gitmediğiniz yerlerde çekilmiş fotoğraflar oluşturmak, var olan arabanızın rengini değiştirmek ya da kendinizi zenci yapmak gibi eğlence amaçlı olarak da kullanılabilirler. 
 
Grafik Tasarım kursu ile Yaratıcı fikirlerinizi ve sanatsal yeteneklerinizi geliştirmekle ilgileniyor musunuz? Peki ya geleceğin mesleklerinden dijital sanatlarla uğraşmak ve hayatınızı kazanmak isyor musunuz?  Tasarım becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için motivasyonunuz var mı? Fayda Bilişim,  sizin için doğru yer. 
 
Grafik Tasarım Kursunda Reklam Tasarımı, Dijital Medya, Yayıncılık Tasarımı ve İllüstrasyon
.
Fayda Bilişim, yaratıcı insanlara, tasarımcılara ve dijital sanatlara yönelik bir kurumdur. Burada fikirlerinizi geliştirip görselleştirmeyi öğrenirsiniz, böylece ilhamınızı dünyayla paylaşabilir sektörde çok iyi işler çıkartabilirsiniz. 
 
 • Grafik Tasarım eğitimleri, yaratıcı yetenekleriniz ve becerilerinizle birlikte hayal gücünüzün başarılı bir mesleğin temelini oluşturduğu bir yolculuğa başlamanızı sağlar. 
 • Grafik Tasarım Kursumuz,  grafik tasarımın her yönüne hakim, hem teknik, hem teorik olarak donanımlı bir grafik tasarımcı olmanızı hedefleyen bir eğitim programıdır.
 • Grafik tasarımcıları dergiler, televizyon grafikleri, logolar ve web siteleri gibi basılı ve elektronik ortamları tasarlayan ve geliştiren görsel iletişimcilerdir. Reklam ajansları, tasarım şirketleri, yayıncılar ve tasarım uzmanlarına ihtiyaç duyan diğer işletmeler tarafından istihdam edilebilirler. Eğitimi verilen  programlar, tasarım ve teknik becerileri geliştirmelerine ve Grafik Tasarım Kursu sonrası istihdam elde etmelerinde yardımcı olabilecek portföyler geliştirmelerine izin verir.
 • Eğitim Programımız, yüksek düzeyde bir profesyonelliği teşvik etmek ve tasarımcıların teknik yeterliliğini arttırmak üzere geliştirilmiştir Çalışmaların tamamı, tüm profesyonel araçlara ve güncel teknolojilere yönelik bir eğitim içerir.
 
Eğitmenlerimiz hem sektörde çok deneyimli, hem de okudukları üniversiteleri birinci olarak bitirmiş çok değerli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.  
 
Grafik Tasarım Kursu Toplamda 90 saat sürmektedir. Adobe Illustratör, Adobe Photoshop ve Adobe Indesign programarını tüm detayları ile öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçin. 
 
Fayda Bilişim Grafik Tasarım Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO