Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

After Effects Kursu

After Effects Kursu

After Effects kursu, Sinema, dizi, reklam, tasarım sektörlerinde en çok kullanılan compositing programdır. , Post-prodüksiyon alanında çalışmak isteyen herkes için zorunlu olarak bilinmesi gereken programdır.
 
Sınırsız tasarım ve hayal gücünüzle tasarladığınız her türlü görsel efekti ve düzenlemeyi Adobe After Effects Kursumuzla rahatlıkla yapabilirsiniz. 
 
Adobe After Effects Kursumuz sınıf kursu ve birebir özel olmak üzere iki şekilde öğretilmektedir  Bu eğitim sonunda öğrenci after effects programını temel seviye ve orta seviye olarak tüm detaylarını öğrenecektir.
 
Adobe After Effects Kursu sonrası uzun metrajlı film, kısa film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya videosu, internet videosu gibi her türlü video çalışmanızı oluşturup, bunları istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz. Özellikle görsel efekt ve Motion Grafik videolarda çok güzel çalışmalar çıkartabilişisiniz. 
 
Adobe After Effects Kursu sonrası Ajanslarda, Medya kuruluşlarında iş imkânı sağlayabilir, şirket kurarak veya freelancer olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 
 
Fayda Bilişim, Adobe After Effects Kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz. 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO