Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

Adobe Premier Kursu

Adobe Premier Kursu

Adobe Premier Kursu, Sinema, dizi, reklam, sosyal medya, internet ve tasarım sektörlerinde en çok kullanılan Adobe Premiere programı, film, dizi ve reklam montajı yapmak isteyenler, videoları müzikle, sesle ve geçiş efektleriyle süslemek isteyenler, kendi videolarını montajlayıp yayınlamak isteyenler, ajans ve prodüksiyon firmalarında çalışmak isteyenler veya çalışanlar katılabilir.
 
Adobe Premier Kursu sınıf kursu ve birebir özel olmak üzere iki şekilde öğretilmektedir. Bu eğitim sonunda öğrenci Adobe Premier programının tüm detaylarını öğrenecektir.
 
Adobe Premier Kursu sonrası uzun metrajlı film, kısa film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya videosu, internet videosu gibi her türlü video çalışmanızı oluşturup, bunları istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.
 
Adobe Premier Kursu sonrası Ajanslarda, Medya kuruluşlarında iş imkânı sağlayabilir, şirket kurarak veya freelancer olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 
 
Fayda Bilişim, Adobe Premier kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO