Logo

Fayda Bilişim'e Hoşgeldiniz

Kampanyalarımızdan ve Hakkımızda daha fazla haber için E-bülten listemize kayıt olabilirsiniz.

Bayimiz Olan KAZANIYOR

Sizlerde kaliteli hizmetlerin müşterilere ulaşması için Bayimiz olun, Hem Siz Kazanın, Hem müşterileriniz kaliteden Fayda'lansın.

Bayimiz Olmak İçin Tıklayınız.
Bayilik Sözleşmesi

Bayi Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
[ Şifremi unuttum ]

Fayda Bilişim

3d Modelleme Kursu

3d Modelleme Kursu

1. 3d Modelleme Kursu

100 Saat
 
3d Animasyon kursu, 3d modelleme kursunda; Öğrenci Adobe Maya, Adobe 3Ds Max, Zbrush, Photoshop ve Quixel Suite Programlarıyla sıfırdan en ileri seviye modelleme eğitimi alacaktır. 
 
3d modelleme kursu sonrası 3 boyutlu uzun metrajlı film, kısa film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya videosu, internet videosu gibi her türlü videoya 3 boyutlu modelleme çalışmaları oluşturup, bunları istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.
 
3d modelleme kursu sonrası Ajanslarda, Medya kuruluşlarında iş imkânı sağlayabilir, şirket kurarak veya freelancer olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 
 
3d modelleme kursunda genel olarak Öğrencimiz katı ve Organik, low ve high poly modelleme eğitimi alacaktır. Katı modellemeden başlayarak: Düzgün örgü sistemiyle inorganik modellemeden organik modellemeye doğru ilerleyerek ileri seviye karakter modellemenin temellerini anlatılacaktır.  3d modelleme kursu alınacak eğitimler genel başlıklar halinden şu şekildedir:
 
.       Program arayüzleri
 
.       Katı modellemeler
 
·       Derinlemesine olarak topoloji bilgisi.
 
·     Modelleme çeşitleri ve teknikleri (nurbs ile dış yüzey oluşturarak, polygon ile örerek yada ekleme yaparak, deformasyon ile modelleme, subdiv ile detaylandırma)
 
·     İleri Seviye Organik modelleme ( insan yüzü, insan vücudu, film karakteri,  hayvan modelleri, bina, iç ve dış mekân )
 
·     Kaplama, renklendirme ve dokulandırma (texturing teknikleri) (cam, metal, ahşap, plastik yüzeyler oluşturma, insan teni yapmak, kirli-paslı yüzeyler, photoshop ile desen oluşturma )
 
Fayda Bilişim 3d modelleme kursu veren firmalar içerisinde Türkiye'nin en iyi eğitim müfredatına ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir.  
 
Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri de Fayda Bilişime bekliyoruz.  
 
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2012-2021 Fayda Bilişim Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım  
 • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
 • Web Programlama

  Tanıtım Videosu Filmi

  Logo Tasarım

  Grafik Tasarım

  Marka Tescili

  Hosting Hizmetleri

  Kurumsal SEO